oslo-for-barn-child-in-summer-park-barne
işitme cihazı, ankara
odyonet işitme

0 (312) 325 03 30

Etlik / Ankara

Ürünler
Randevu Al
Biz Size Gelelim
Sonic İşitme Cihazları
oticon_logo_s.png

İşitme Cihazları Hakkında Merak Edilenler

Sağlık Bakanlığı Uyarıyor...

Tüm İşitme Cihazı Yan Ürünlerinde

% 25

İndirim Fırsatı

ÇOCUKLARDA

İŞİTME KAYIPLARI

Erken yaşta işitme kaybının teşhis ve tedavisi konuşma gelişimi için önem arz etmektedir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Cheer
1/1

Ekonomik ve Dengeli

Cheer serisi işitme cihazları kablosuz bağlantı, 13 programa varan akustik ortam özelliği ve ekonomik fiyatı ile kendini belli etmektedir. Tasarım açısından şık ve küçük olması ile Cheer serisi gençlerin en çok tercih ettiği modeller arasına girmiştir.

1/1
Enchant

Akıllı ve Teknolojik

Sonic markasının, teknolojik yenilikleri işitme cihazlarında uyguladığı yenilikçi bir modelidir. Geniş model seçenekleri ile orta grupta ekonomik bir modelidir. Özellikle akıllı telefonlarla bağlanabilme ve IP68 su geçirmez özelliği öne çıkmaktadır.

1/1
Journey

Çok Çok Güçlü

Journey serisi işitme cihazları çocukların ve özellikle ileri derece işitme kayıplı bireylerin ihtiyacını karşılayacak kazanç alanına sahip nitelikli bir cihazdır.  Bununla birlikte kablosuz bağlantı, 13 programa varan akustik ortam özelliği ile BTE türleri arasında önemli bir yere sahiptir. 

İşitme Dünyasından Haberler

İşitme Engellilere Özel 112 Çağrı Hizmeti
23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları
İnternet ortamında satılan ürünler işitme cihazı değildir. İşitme cihazlarının internet satışı, Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.
Daha Fazla Göster

Sağlık Bakanlığı, işitme engellilerin acil yardım hatlarından daha kolay yararlanabilmesini sağlamak maksadıyla, 112 Acil Çağrı merkezlerinde işaret dili ile görüntülü haberleşme uygulaması başlattı.

23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları

Dünyadaki en büyük üçüncü spor organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, 18 - 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Türkiye'nin ev sahipliğinde ve Samsun’da gerçekleştirildi.

Ses Yükselticileri İşitme Cihazı Değildir ve İşitme Kaybınızı İlerletir

Birçok gelişmiş ülkede satışı yasaklanan ses yükselticiler, Türkiye'de işitme cihazı adı altında internet'te kontrolsüz satılmaya devam ediyor. İşitme cihazları, sağlık bakanlığı izni ile ve belirli kriterlerle üretilip, ithal edilen, odyoloji uzmanı kontrolünde uygulanan tıbbi bir cihazdır.

hürriyet.com.tr

hürriyet.com.tr

milliyet.com.tr

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Twitter Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Google+ Icon

Tüm hakları Odyonet Sağlık Hizmetleri A.Ş.'ne aittir.