oslo-for-barn-child-in-summer-park-barne
işitme cihazı, ankara
odyonet işitme

0 (312) 325 03 30

Etlik / Ankara

Ürünler
Randevu Al
Biz Size Gelelim
Sonic İşitme Cihazları
oticon_logo_s.png

Sağlık Bakanlığı Uyarıyor...

Tüm İşitme Cihazı Yan Ürünlerinde

% 25

İndirim Fırsatı

ÇOCUKLARDA

İŞİTME KAYIPLARI

Erken yaşta işitme kaybının teşhis ve tedavisi konuşma gelişimi için önem arz etmektedir.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

sonıc-pep
sonıc-pep
press to zoom
1/1
Pep

Ekonomik ve Dengeli

Pep serisi işitme cihazları temel işitme ihtiyacını karşılayacak özelliklerde olmakla birlikte ve ekonomik fiyatı ile kendini belli etmektedir. Pep serisi işitme cihazının kulak arkası BTE uygulama seçeneği bulunmaktadır.

Sonic_Enchant_01_s
Sonic_Enchant_01_s
press to zoom
1/1
Enchant

Akıllı ve Teknolojik

Sonic markasının, teknolojik yenilikleri işitme cihazlarında uyguladığı yenilikçi bir modelidir. Geniş model seçenekleri ile orta grupta ekonomik bir modelidir. Özellikle akıllı telefonlarla bağlanabilme ve IP68 su geçirmez özelliği öne çıkmaktadır.

trek1_s
trek1_s
press to zoom
1/1
Trek

Çok Çok Güçlü

Trek serisi işitme cihazları çocukların ve ileri derece işitme kayıplı bireylerin ihtiyacını karşılayacak kazanç alanına sahip nitelikli ve yeni nesil teknolojik özelliklere sahip bir cihazdır. Akıllı cihazlar ile kablosuz bağlantı ve frekans transferi gibi özellikleri ile BTE türleri arasında önemli bir yere sahiptir. 

İşitme Dünyasından Haberler

İşitme Engellilere Özel 112 Çağrı Hizmeti
press to zoom

23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları

press to zoom

İnternet ortamında satılan ürünler işitme cihazı değildir. İşitme cihazlarının internet satışı, Sağlık Bakanlığınca yasaklanmıştır.

press to zoom

Sağlık Bakanlığı, işitme engellilerin acil yardım hatlarından daha kolay yararlanabilmesini sağlamak maksadıyla, 112 Acil Çağrı merkezlerinde işaret dili ile görüntülü haberleşme uygulaması başlattı.

23'üncü Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları

Dünyadaki en büyük üçüncü spor organizasyonu olan İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları, 18 - 30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Türkiye'nin ev sahipliğinde ve Samsun’da gerçekleştirildi.

Ses Yükselticileri İşitme Cihazı Değildir ve İşitme Kaybınızı İlerletir

Birçok gelişmiş ülkede satışı yasaklanan ses yükselticiler, Türkiye'de işitme cihazı adı altında internet'te kontrolsüz satılmaya devam ediyor. İşitme cihazları, sağlık bakanlığı izni ile ve belirli kriterlerle üretilip, ithal edilen, odyoloji uzmanı kontrolünde uygulanan tıbbi bir cihazdır.

hürriyet.com.tr

hürriyet.com.tr

milliyet.com.tr