Ürünler

William Demant /
Sonic /
sonic_white_11_s.png

Bir İşitme Cihazından Çok Daha Fazlası

yüksek teknoloji telefona bağlanan işitme cihazı
Kulak Çınlaması (Tinnitus) Maskeleme
su geçirmez işitme cihazı

Teknolojik gelişmelerin işitme cihazı dünyasındaki yansıması olan olan SoundDNA platformu, gelişen teknolojinin imkanlarını kullanarak daha sağlıklı bir işitmeyi amaçlamaktadır.  Bunun için doğal ses etkileşimleri ile gürültüyü en aza indirerek konuşmanın anlaşılabilirliğini en iyi düzeye çıkartır.

kablosuz

özgürlük

Enchant, 2.4GHz Bluetooth ve Yakın Alan Manyetik İndüksiyon (NFMI) teknolojisi ile akıllı telefonunuzla işitme cihazınızın tüm özelliklerini kontrol edebilmenizi sağlayan yenilikler sunar.

Telefon görüşmelerinizi, telefonunuzu elinize almadan gerçekleştirebileceğiniz gibi müzik dinlemek, video ve televizyon izlemek daha eğlenceli hale gelecektir.

 

SmartMusic

Canlı müzik ortamlarında sanatçı ve dinleyici için özel amplifikasyon ile dinamik mesafeyi artırır ve daha konforlu canlı müzik dinletisi sağlar.

SmartCompress

SmartCompress teknolojisi, arka plan gürültüsünü otomatik olarak algılar ve konuşma sinyallerinden ayırt ederek, konuşmanın daha net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Konuşma Önceliği için SPIN Teknolojisi

Yepyeni bir mikrofon sistemi olan SPiN Directionality, hareketli ses sinyallerini izlemek ve bulmak için yönünü otomatik olarak etkinleştirir ve kaydırır. 16 ayrı bağımsız frekans bandı kullanarak, konuşma sinyallerini aşırı hassasiyetle bulur. 

 

Su ve Toz Geçirmez

Kim korkar, sudan ve tozdan!

Enchant, Avrupa Komisyonu (CENELEC - Comité Européen de Normalisation Electrotechnique) tarafından geliştirilmiş ve uluslararası bir standart olan IP (Ingress Protection Code) yani Giriş Koruma Kodundan en yüksek puan olan IP68 almıştır.

IP 68

 

Frekans Transferi

Ultrasonic sesler yok olmasın!

Ultrasonic frekanslar olarak tanımlanan 3000 Hz ve sonraki frekanslarda ki total işitme kaybı yaşayan kişilerin sesleri tam olarak duyabilmesi için geliştirildi.

 

Binöral Gürültü Yönetimi

Çevresel gürültüler kabus olmasın!

Özellikle yeni kullanıcılar olmak üzere tüm işitme cihazı kullanıcılarının şikayeti olan gürültülerin ve gürültü düzeyinin azaltılabilmesi ile daha rahat bir duyum sağlanabilmesi adına geliştirilmiş teknolojik bir gürültü baskılama yöntemidir.

 

Türler ve Modeller

ET_IOS.png

Yaşam tarzınıza ve işitmenize en uygun türü seçebilmeniz için...

bigimg1.png
bigimg2-1.png
bigimg3.png
enchant_iic_cic_itc_ite.png